Sztuczna wysoka trawa

Sztuczna wysoka trawa

Jednym z pożądanych przez Ciebie parametrów sztucznej trawy krajobrazowej jest jej duża wysokość? Jeśli tak, to nasza oferta sztucznych traw powinna przypaść Ci do gustu. W naszym asortymencie znajdziesz bowiem trzy gatunki traw dekoracyjnych o dużej wysokości.  Zostań z nami i dowiedz się na ich temat więcej szczegółowych informacji!

Sztuczna wysoka trawa Epufloor Forest

Jest to jedna z naszych najwyższych propozycji. Trawa Epufloor Forest posiada wysokiej jakości włókna o wysokości 45mm, które są niezwykle miękkie i miłe w dotyku. Soczysto zielona barwa trawy przyciąga uwagę i zachwyca swoim naturalnym wyglądem. Jej nazwa także nie jest przypadkowa- odpowiednio gęste runo nadaje jej dodatkowej miękkości. Trawa Forest pomoże Ci wyznaczyć strefę relaksu i odpoczynku, w której będziesz mógł spędzić popołudnia czytając najnowszą książkę lub słuchając ulubionej muzyki.

Epufloor Superior 

To kolejna ze sztucznych traw, którą zaliczamy do tych wysokich. Jej długie na 40 mm  ciemnozielone włókna w dwóch odcieniach, charakteryzują się niespotykaną miękkością. Niesamowity efekt wizualny dopełniają krótsze skręcone włókna w kolorze zielonym i beżowym. Całość daje niesamowitą przyjemność w dotyku, porównywalną do najlepszej jakości dywanów. Idealnie nada się jako wypełnienie przestrzeni w każdym ogrodzie.

EPUFLOOR Prestige

To ostatni z naszych wariantów sztucznych wysokich traw. Trawa Prestige dostępna teraz w wysokości 40mm, uszyta została z pięknych odcieni zieleni, dzięki czemu będzie doskonale prezentowała się w przydomowym ogrodzie. Bardzo miękka i delikatna w dotyku. Test bosej stopy naszych małych pociech został przez nią zdany na piątkę z plusem!

Nie wiesz, który z wyżej opisanych modeli sztucznych traw wysokich wybrać? A może jeden z nich szczególnie przypadł Ci do gustu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu wyboru naszych traw o dużej wysokości. Nasi specjaliści pomogą Ci w dokonaniu słusznej decyzji. Każdy z modeli posiada wiele innych zalet, dzięki czemu każdy z wyborów na pewno spełni Twoje oczekiwania. Nie zwlekaj więc i ciesz się sztuczną wysoką trawą najwyższej jakości już dziś! 

Osoby ceniące sobie produkty wysokiej jakości / Osoby prowadzące zdrowy, zbalansowany tryb życia

Napisz do nas

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości