Jaką sztuczną trawę wybrać do ogrodu, na balkon i taras?

3 proste kroki, które pomogą Ci utrzymać piękny wygląd sztucznej trawy
3 proste kroki, które pomogą Ci utrzymać piękny wygląd sztucznej trawy
14 października 2019
Jaką sztuczną trawę wybrać do ogrodu, na balkon i taras?

Jaką sztuczną trawę wybrać do ogrodu, na balkon i taras?

Na rynku sztucznej trawy istnieje wiele rodzajów i gatunków trawy krajobrazowej oraz ogrodowej. W zależności od przeznaczenia oraz lokalizacji różnią się one wysokością oraz miękkością włókna. 

W miejscach zabaw dzieci idealnie sprawdzą się trawy bardzo miękkie w dotyku (Epufloor Cici 38 mm oraz Epufloor Prestige 40 mm). Zabawa na takim trawniku będzie przyjemnością dla wszystkich członków Twojej rodziny- nawet tych najmłodszych. Trawy syntetyczne tego rodzaju mogą być stosowane bez obaw o ich delikatną skórę. Ponadto, taki rodzaj sztucznej trawy jest bezpieczny dla zwierząt. Dzięki temu, dosłownie cała rodzina będzie mogła aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu ciesząc się miękkim podłożem.

Zastosowanie włókien prostych oraz skręconych sprawia, że sztuczny trawnik wygląda bardzo naturalnie. Użycie zaawansowanej technologii UV chroniącej przed promieniami słonecznymi pozwoli Ci cieszyć się nienagannym i wiecznie zielonym trawnikiem przez wiele lat. 

Rodzaje sztucznej trawy

Jeśli w Twoim ogrodzie będą odbywać się rodzinne mecze piłki nożnej, warto zainwestować w trawę o odpowiedniej sprężystości włókna i z efektem “pamięciowym” (Epufloor Supreme 30 mm). Oznacza to, że trawa wróci do swojej pozycji nawet po bardzo intensywnym użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu ostatnich zdobyczy laboratoriów włókienniczych udało się uzyskać niesamowitą wręcz miękkość i delikatność runa. Co więcej, sztuczna trawa tego rodzaju, bez problemu wytrzyma szaleństwa Twoich zwierząt domowych. Do stworzenia takiego przydomowego boiska dla całej rodziny wystarczą tylko dobre chęci i wolne przedpołudnie. To naprawdę niewiele, a niesamowity efekt gwarantowany!  

Teraz wyobraź sobie, że wychodzisz w letni poranek z kubkiem gorącej kawy na swój balkon lub taras. Promienie słońca delikatnie muskają Twoją skórę, a Ty stawiasz stopy na bardzo gęstej i miękkiej trawie (Epufloor Epic 40 mm). Przyjemne uczucie prawda? Albo jesz pyszną kolację podczas ciepłego wieczoru w gronie najbliższej rodziny oraz przyjaciół. Kto z nas o tym nie marzy? Oprócz względów funkcjonalnych, sztuczna trawa na balkon jest również wyjątkową ozdobą i doskonałym wykończeniem designerskim dla przestrzeni wokół domu. Za jej pomocą nie tylko można tworzyć  standardowe kształty i linie proste, ale można też dopasować ją do naturalnych zaokrągleń terenu. 

 

Jeśli uważasz, że Twój ogród, balkon lub taras wymaga odświeżenia, użyj bardzo gęstej trawy (Epufloor Camp 35 mm), która dodatkowo wszyta jest we wzmocniony i mocno elastyczny lateks. Trawa tego rodzaju nada nowoczesny wygląd i blask, a połączenie kilku odcieni zieleni będzie doskonale imitowało odcienie naturalnej trawy. 

Czy udało Ci się wybrać odpowiedni dla siebie rodzaj sztucznej trawy na taras, balkon lub do ogrodu? Jeśli nie- jeszcze nic straconego! Zadzwoń do nas lub napisz na adres mailowy, a wyślemy do Ciebie próbki naszych traw kurierem bez żadnych kosztów. 

[wcpcsu id=”1110″]