Sztuczna trawa wysoka

Jednym z pożądanych przez Ciebie parametrów sztucznej trawy krajobrazowej jest jej duża wysokość? Jeśli tak, to nasza oferta sztucznych traw krajobrazowych powinna przypaść Ci do gustu. W naszym asortymencie znajdziesz bowiem kilka gatunków traw dekoracyjnych o dużej wysokości. Zostań z nami i dowiedz się na ich temat więcej szczegółowych informacji!

Sztuczna wysoka trawa

Sztuczna trawa wysoka Epufloor Forest

Jest to jedna z naszych “najwyższych” propozycji. Trawa Epufloor Forest posiada wysokiej jakości włókna o wysokości 45mm, które są niezwykle miękkie i miłe w dotyku. Soczysto zielona barwa trawy przyciąga uwagę i zachwyca swoim naturalnym wyglądem. Jej nazwa także nie jest przypadkowa- odpowiednio gęste runo nadaje jej dodatkowej miękkości, dzięki czemu można odnieść wrażenie chodzenia po mchu. Trawa Forest to idealny produkt, który pomoże Ci wyznaczyć strefę relaksu i odpoczynku do spędzanie wolnego popołudnia z dobrą książką lub przy słuchaniu ulubionej muzyki.

Epufloor Superior 

To kolejna z propozycji sztucznych traw, którą zaliczamy do tych wysokich. Jej długie na 40 mm ciemnozielone włókna, charakteryzuje niespotykana miękkość. Niesamowity efekt wizualny dopełniają krótsze skręcone włókna w kolorze zielonym i beżowym. Całość daje niesamowitą przyjemność w dotyku, porównywalną do najlepszej jakości dywanów. Idealnie nada się jako wypełnienie przestrzeni w każdym ogrodzie. Produkt ten często wybierany przez naszych klientów, cieszy się ich dużym uznaniem.

EPUFLOOR Prestige

To ostatni z naszych wariantów sztucznych wysokich traw. Trawa Prestige dostępna teraz w wysokości 40mm, uszyta została z włókien o pięknych odcieniach zieleni, dzięki czemu będzie doskonale prezentować się w przydomowym ogrodzie. Bardzo miękka i delikatna w dotyku, idealna w miejscach zabaw dla dzieci. Test bosej stopy naszych małych pociech został przez nią zdany na piątkę z plusem!

Nie wiesz, który z wyżej opisanych modeli sztucznych traw wysokich wybrać? A może jeden z nich szczególnie przypadł Ci do gustu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu wyboru naszych traw o dużej wysokości. Nasi specjaliści pomogą Ci w dokonaniu słusznej decyzji. Każdy z modeli posiada wiele innych zalet, dzięki czemu oprócz wymaganej wysokości, spełni również Twoje inne oczekiwania. Nie zwlekaj więc i ciesz się sztuczną murawą najwyższej jakości już dziś!