Sztuczna Trawa Wrocław

Pielęgnacja trawy w ogrodzie lub na boiskach piłkarskich zawsze wymaga czasu oraz dużego nakładu pracy. Żywą trawę należy podcinać, podlewać, a zniszczone podłoże boiska nie wygląda estetycznie i nie zachęca do grania. Rozwiązaniem dla takich problemów jest sztuczna trawa oferowana dla klientów z Wrocławia.Sztuczna trawa Wrocław

Sztuczna trawa ogrodowa to produkt sprzedawany przez dystrybutora trawy, firmę Epufloor. Jest to produkt niezwykle praktyczny, wysokojakościowy i wytrzymały. Sztuczne trawy nadają się nie tylko do ogrodów, ale także na taras, balkon, murawę lub plac zabaw. Są one często wykorzystywane także jako podłoże pod sprzęty w klubach fitness.

Klienci z Wrocławia mogą zamówić sztuczną trawę zarówno w hurcie, jak i detalu. Syntetyczna trawa jest rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie estetykę i wysoką jakość. Aby balkon, ogród lub boisko zachwycało zielenią, warto wybrać jeden z kilku odcieni trawy krajobrazowej, która ponadto występuje w różnej długości.

Zaletą sztucznej trawy z Wrocławia jest to, że jej montaż nie wymaga wysiłku. Wystarczy przygotować podłoże na którym zostanie umieszczona trawa ogrodowa, a następnie rozwinąć rolki z trawą, przymocowując ją gwoździami lub innymi ciężkimi przedmiotami dla pewności. Trawa ogrodowa syntetyczna pozostanie zielona i nienaruszona przez długi czas. Nie wymaga ona podcinania, podlewania ani innych czynności pielęgnacyjnych. Zaraz po rozłożeniu można cieszyć się zachwycającym efektem!

Call Now Button
logo of epufloor grass
Trawa Krajobrazowa
piotr.bednarek@epufloor.com
Kopcinskiego 77
Łódż , Łódż , 90033 Poland
+48 502 151 631