Sztuczna Trawa Wrocław

Pielęgnacja trawy w ogrodzie lub na boiskach piłkarskich zawsze wymaga czasu oraz dużego nakładu pracy. Żywą trawę należy podcinać, podlewać, a zniszczone podłoże boiska nie wygląda estetycznie i nie zachęca do grania. Rozwiązaniem dla takich problemów jest sztuczna trawa oferowana dla klientów z Wrocławia.Sztuczna trawa Wrocław

Sztuczna trawa ogrodowa to produkt sprzedawany przez dystrybutora trawy, firmę Epufloor. Jest to produkt niezwykle praktyczny, wysokojakościowy i wytrzymały. Sztuczne trawy nadają się nie tylko do ogrodów, ale także na taras, balkon, murawę lub plac zabaw. Są one często wykorzystywane także jako podłoże pod sprzęty w klubach fitness.

Klienci z Wrocławia mogą zamówić sztuczną trawę zarówno w hurcie, jak i detalu. Syntetyczna trawa jest rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie estetykę i wysoką jakość. Aby balkon, ogród lub boisko zachwycało zielenią, warto wybrać jeden z kilku odcieni trawy krajobrazowej, która ponadto występuje w różnej długości.

Zaletą sztucznej trawy z Wrocławia jest to, że jej montaż nie wymaga wysiłku. Wystarczy przygotować podłoże na którym zostanie umieszczona trawa ogrodowa, a następnie rozwinąć rolki z trawą, przymocowując ją gwoździami lub innymi ciężkimi przedmiotami dla pewności. Trawa ogrodowa syntetyczna pozostanie zielona i nienaruszona przez długi czas. Nie wymaga ona podcinania, podlewania ani innych czynności pielęgnacyjnych. Zaraz po rozłożeniu można cieszyć się zachwycającym efektem!

Call Now Button
photo of
Trawa Krajobrazowa
piotr.bednarek@epufloor.com
Kopcinskiego 77
lodz , lodz , 90033 Poland
+48 502 151 631

This hCard created with the hCard creator.

Facebook
LinkedIn
Instagram