Sztuczna trawa trudnopalna

sztuczna trawa trudnopalna

Sztuczna trawa była jeszcze parę lat temu kojarzona głównie z obszarami sportowymi – boiskiem do tenisa czy piłki nożnej. Z biegiem czasu stała się ona jednak coraz szerzej i odważniej wykorzystywana w różnych branżach, a ograniczeniem jej użycia i wkomponowania w teren jest tylko nasza kreatywność. Poznaj zastosowania i fakty na temat sztucznej trawy trudnopalnej.

Idealny produkt na targi

Targi wystawiennicze to istne marketingowe pole bitwy. Każdy z wystawców chce pokazać się z jak najlepszej strony i wyróżnić się czymś spośród tak dużego grona reklamujących się firm. Trawa wystawiennicza jest właśnie takim doskonałym elementem przyciągającym wzrok i klienta do stoiska. Wszyscy lubimy zieleń i miękkość trawy, która kojarzy nam się z łąką, wiosną, górami, parkiem, ogródkiem. Podświadomie sztuczna trawa może przyciągnąć nas do takiego „zielonego” stoiska. Jest odporna na wycieranie i czynniki mechaniczne, więc zachowa swój wspaniały wygląd nawet pod naporem tłumu przybywającego zobaczyć ofertę na Twoim stoisku.

Bezpieczeństwo, czyli trudnopalność

Dzięki klasie palności Cfl naszą sztuczną trawę można wykorzystać bez obaw w obiektach użyteczności publicznej. Spełnia także normy EN 13501-1 o klasyfikacji ogniowej wyrobów budowlanych i elementów budynków. Norma zawiera wytyczne klasyfikacji jednakowe dla krajów Unii Europejskiej, dotyczące reakcji na ogień dla wszystkich wyrobów budowlanych, dotyczące także wyrobów wbudowanych w elementy i konstrukcje budowlane.

Wpuść naturę do budynku

Zadbaj nie tylko o obszar wokół budynku, ale pomyśl też o uprzyjemnieniu wnętrz. Wybierz nasze atestowane sztuczne trawy i spraw, aby czas w biurze spędzać przyjemniej w otoczeniu zielonej trawy. Spraw sobie namiastkę natury w betonowym świecie. Zaufaj naszemu doświadczeniu jako długoletniemu, fachowemu dystrybutorowi sztucznej trawy.

Gdzie sprawdzi się sztuczna trawa?

Trawa syntetyczna świetnie sprawdzi się również w takich miejscach, jak:

  • hotele – zadowolenie klienta z czasu spędzonego w hotelu zależy od wielu czynników, jednak, w większości jako wzrokowcy, skupiamy się na walorach estetycznych; płacąc za hotel oczekujemy, aby standard i wygląd spełnił nasze oczekiwania; sztuczna trawa w hotelu z pewnością uprzyjemni nam pobyt, przypominając swoją wieczną zielenią ciepły czas; co więcej – zieleń poprawia humor!
  • restauracje – to miejsca, do których się przychodzi, aby w miłej atmosferze cieszyć się przepysznym posiłkiem, z pietyzmem przygotowanym dla nas przez najlepszych kucharzy; nic nie uczyni takiego miejsca bardziej przytulnym niż wiecznie zielona i zadbana sztuczna trawa
  • siłownie – studia fitness co roku na rok chcą zachęcić klienta nie tylko coraz bardziej rozbudowaną ofertą, ale też innowacyjnym i nowoczesnym wnętrzem, w której klient może poczuć się luksusowo i z przyjemnością przyjść poćwiczyć; sztuczna trawa na siłowni jest właśnie takim pomysłowym rozwiązaniem, który rozweseli i złagodzi wnętrza wypełnione żelaznymi sprzętami
  • tarasy – zadbaj o swój taras i ciesz się poranna kawą, wychodząc na wiecznie zieloną i zadbaną sztuczną trawę; można ją położyć na stare płytki na tarasie i tanim kosztem zmienić swój zapuszczony taras na rajski zakątek
  • kawiarnie – wypicie kawy i zjedzenie czegoś pysznego na kocu w parku to wymarzony relaks; tym tropem poszły kawiarnie, włączając do swojego wystroju sztuczną trawę i zwiększając zadowolenie klientów z wizyty.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty oraz cennika sztucznej trawy.

Call Now Button
photo of
Trawa Krajobrazowa
piotr.bednarek@epufloor.com
Kopcinskiego 77
lodz , lodz , 90033 Poland
+48 502 151 631

This hCard created with the hCard creator.

Facebook
LinkedIn
Instagram