Sztuczna Trawa z Rolki

Prosta w zamontowaniu, wyjątkowa w swoim wyglądzie i tania – taka jest trawa z rolki oferowana przez dystrybutora sztucznej trawy, firmę Epufloor.

Trawa z rolki sprzedawana jest w rulonach o długości 2 lub 4 metrów. Dzięki temu, że produkt jest zwinięty w praktyczną rolkę, przechowywanie trawy lub jej rozkładanie jest szybkie i proste. Montaż syntetycznej trawy ogrodowej nie wymaga pomocy specjalistów. Wystarczy rozwinąć rolkę z trawą na powierzchni, na której ma się ona znajdować.Sztuczna trawa z rolki

Trawa ogrodowa wykonana jest z włókiem polipropylenowych lub polietylenowych, dzięki czemu jest ona odporna na zabrudzenia i niezwykle wytrzymała. Zaletą sztucznej trawy jest wysoka jakość i odporność na warunki atmosferyczne. Trawa może pozostać nienaruszona nawet w czasie jesieni oraz zimy.

Sztuczna trawa z rolki nie wymaga także szczególnej pielęgnacji. Wystarczy zadbać o to, aby liście nie pozostały zbyt długo na powierzchni. W razie zabrudzeń, trawę z rolki można przemyć ciepłą wodą i odrobiną lekkich detergentów. Ponadto promieniowanie słoneczne również nie jest groźne dla wyglądu i koloru sztucznej trawy z rolki.

Wysokiej jakości produkt idealnie nadaje się nie tylko do dużych ogrodów, ale także na tarasy, balkony, boiska piłkarskie, place zabaw dla dzieci, czy też sale fitness. Trawa zawinięta w rolkę jest prosta w montażu i łatwa do przetransportowania. Ponadto to wyjątkowy element dekoracji skromnych balkonów, przestrzennych ogrodów lub boisk piłkarskich, na których trawa powinna stanowić stabilne i bezpieczne podłoże.

Trawa z rolki to inwestycja na długie lata!