Sztuczna Trawa Olsztyn

Sztuczna trawa OlsztynSztuczna trawa do montażu w ogrodach, na balkonach, tarasach i boiskach, jest produktem wielozadaniowym, solidnym i efektowny, dzięki czemu stanowi nie tylko praktyczny element, ale i dekorację.

Trawa w rolce jest przystosowana do trudnych warunków atmosferycznych, zatem może być trwałym podłożem, które znajduje się w ogródku przydomowym, a także na balkonie lub tarasie naszego mieszkania. Firma Epufloor specjalizuje się w dostarczaniu sztucznej trawy do Olsztyna, zatem wystarczy zapoznać się z jej szeroką ofertą.

Ogromną zaletą tego rolkowanego produktu jest trwałość i minimalne wymagania związane z pielęgnacją. Sztuczna trawa, bez względu na to, czy ozdobi nasz ogród, czy też boisko lub balkon, nie musi być przycinana, koszona ani podlewana. Syntetyczna trawa jest wykonana z włókien polipropylenowych, przez co jest niezwykle solidna, i trudna do uszkodzenia nawet w warunkach panujących na boisku do gry w piłkę.

O czym jeszcze warto wiedzieć, decydując się na zamontowanie sztucznej trawy z Olsztyna? Niewątpliwym faktem jest także to, że trawa w rolce może być umieszczona na nierównym terenie, zatem nie ogranicza nas tu praktycznie nic! Dzięki temu, że produkt można z łatwością przyciąć i dopasować do terenu, można go umieszczać na pochyłym, niewymiarowym podłoży takim, jak na przykład schody!

Epufloor, jako firma, która od lat zapewnia sztuczną trawę do Olsztyna, oferuje w swoim asortymencie szeroki wybór traw w różnych rodzajach. Każda z syntetycznych traw w rolce różni się nie tylko odcieniem – od jasnego, żywego zielonego, aż po ciemnozielony trawnik z dowolną długością włosia.