Sztuczna trawa miękka

Sztuczna trawa miękka

Szukasz sztucznej trawy krajobrazowej, którą charakteryzować będzie niezwykła miękkość? Nie mogłeś trafić lepiej. Epufloor Grass posiada w swojej ofercie  wiele modeli traw dekoracyjnych, w tym również takie, które są niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku. Chcesz je poznać? Zostań z nami! W niniejszym artykule przedstawimy Ci topowe modele sztucznej trawy miękkiej, które cieszą się zadowoleniem wśród naszych klientów. 

Sztuczna trawa miękka Epufloor Supreme 30

Naszą pierwszą propozycja jest trawa Epufloor Supreme 30. Trawa ta, dzięki zastosowaniu ostatnich zdobyczy laboratoriów włókienniczych uzyskała niesamowitą wręcz miękkość i delikatność runa, przy zachowaniu odpowiedniej sprężystości oraz efektu “pamięciowego” trawy – wróci ona do swojej pozycji nawet po bardzo intensywnym użytkowaniu. Dzięki niesamowicie naturalnemu wyglądowi, trawa Supreme 30 idealnie nadaje się do ułożenia w każdym ogrodzie, bez względu na to czy potrzebujemy to zrobić na małej powierzchni, czy też na całości dostępnego miejsca. Balkony i tarasy również uzyskają nowy, piękny wygląd po ułożeniu trawy Supreme 30.

Sztuczna trawa EPUFLOOR Cici

To najnowsza propozycja w naszej ofercie. W sposób perfekcyjny imituje naturalny trawnik i daje wiele nowych możliwości aranżacji przestrzeni. Jeśli marzy Ci się zielony taras, ściana lub ogródek bez podlewania, musisz mieć ten produkt! Jej proste oraz skręcone włókna, nadają wyątkowej miękkośc  i aksamitności, dzięki czemu jest idealnym produktem również w miejscach przeznaczonych dla naszych pociech. Ponadto, produkt ten jest bardzo wytrzymały, odporny na działanie promieniowania UV, oraz wpływ wilgoci i warunków atmosferycznych.

Sztuczna trawa EPUFLOOR Forest

Jak sztuczna trawa miękka to na pewno należy też wymienić produkt Epufloor Forest. Jest to trawa z linii premium, która oddaje wrażenie stąpania po leśnym mchu. Posiada bardzo gęste runo, które nadaje aksamitności, przez co jest naprawdę delikatna w dotyku. Chodzenie po niej, to gwarancja relaksu i odpoczynku. Jest niezwykle gęsta i zachwyca swoim naturalnym kolorem. Jej długość to 45mm. Produkt ten idealnie sprawdzi się w ogrodach, tarasach, a nawet i na balkonach. Świetnie komponuje się z pozostałym wystrojem danej powierzchni.

Sztuczna trawa EPUFLOOR Excellence

Trawa z włókien w różnych odcieniach zieleni. Sprawdzi się nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz. Produkt ten charakteryzuje się niewielką wysokością (28mm), a pomimo tego jest bardzo gęsty i niezwykle łagodny. Przyjemny dla bosych stóp i naszych pociech. Idealna do miejsc, w których chcemy spędzać swój wolny czas, a jej wysoka jakość daje najwyższą gwarancję zadowolenia.

Reasumując, jeśli jednym z najważniejszych parametrów sztucznej trawy krajobrazowej jest dla Ciebie jej miękkość, koniecznie wybierz jeden z wypisanych powyżej modeli naszych traw dekoracyjnych. Warianty te posiadają również wiele innych zalet, dzięki czemu zdecydowanie się na któryś z nich, da Ci najwyższą gwarancję zadowolenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Nasi pracownicy o sztucznych trawach wiedzą wszystko i z miłą chęcią udzielą Ci więcej szczegółowych informacji o naszych najbardziej miękkich modelach sztucznych traw krajobrazowych!

Napisz do nas

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości