Sztuczna Trawa Gdańsk

Piękny ogród to nie tylko kolorowe kwiaty i ciekawe ozdoby. To także zielona, zadbana trawa, która od razu rzuca się w oczy. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na to, aby odpowiednio pielęgnować i poświęcać czas na trawę, która po sezonie jesienno zimowym może stać się zniszczona i stracić swoje barwy. Sztuczna trawa z Gdańska jest doskonałą alternatywą dla wielbicieli pięknych trawników.Sztuczna trawa Gdańsk

Firma Epufloor wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i stworzyła kilka rodzajów trawy ogrodowej, która nadaje się nie tylko do wypełnienia ogrodu, ale także balkonu, tarasu, murawy, boiska, placu zabaw, czy pomieszczenia z wystawą. Szeroki wybór traw oraz ich wszechstronne zastosowanie sprawiają, że syntetyczna trawa jest hitem i wciąż zyskuje nowych fanów.

Każdy klient z Gdańska, zarówno indywidualny, jak i klienci biznesowi mogą zamówić sztuczną trawę ogrodową do wyposażenia wystaw na targach lub innych ekspozycjach. Jest to element dekoracji, który nadaje wyjątkowego i niebanalnego wystroju. Ponadto syntetyczna trawa to ciekawy pomysł na urozmaicenie prostego balkonu. Wystarczy zamówić rolkę sztucznej trawy ogrodowej i zamontować ją na balkonie lub tarasie. Trawa pozostanie zielona przez wiele sezonów, a jej montaż jest niezwykle prosty i niewymagający.

Sztuczna trawa z Gdańska wykonana jest z polipropylenowych włókien, które są trudne do zabrudzenia. Jest to jedna z wielu zalet sztucznej trawy krajobrazowej, której nie trzeba czyścić. Jeśli podłoże ulegnie jednak zabrudzeniu, wystarczy przemyć je ciepłą wodą i lekkim detergentem.