Trawa krajobrazowa

Sztuczna trawa- aranżacje na 2021 rok

3 proste kroki, które pomogą Ci stworzyć ogród ze sztuczną trawą na wiosnę
Jak stworzyć ogród ze sztuczną trawą na wiosnę? 3 proste kroki.
28 stycznia 2020
Trawa trudnopalna
Trawa trudnopalna
30 czerwca 2021
Sztuczna trawa- aranżacje na 2021 rok

8 wyjątkowych pomysłów na aranżację domu i ogrodu w 2021 roku

 

Pomysł 1: Balkon

sztuczna trawa jest najlepszym wyborem do Twojego ogrodu, na balkon lub taras

Sztuczna trawa jest oczywistym wyborem na balkon. Jest to idealne miejsce, od którego możemy zacząć przygodę z trawą krajobrazową. Każdy z nas uwielbia zieleń na balkonie, szczególnie taką która nie pochłania czasu, ani pieniędzy na swoją pielęgnację. Wiecznie zielona sztuczna trawa zamieni każdy nudny balkon w przytulne i niepowtarzalne miejsce relaksu.

Pomysł 2: Taras

Sztuczna trawa- aranżacje

Posiadasz dość duży taras, który chcesz podzielić na różne strefy? Sztuczna trawa może okazać się tu bardzo pomocna. Dzięki niej możesz wyodrębnić miejsce przeznaczone do odpoczynku lub strefę zabaw dla dzieci, oddzielając je od reszty przestrzeni. Taki zabieg z pewnością doda interesującego kształtu do regularnego wyglądu tego miejsca.

Pomysł 3: Przedpokój

Sztuczna trawa- aranżacje

Dość nietypowe miejsce dla sztucznej trawy, chociaż coraz bardziej popularne. Tym rozwiązaniem zaskoczysz wszystkich, szczególnie gdy wykorzystasz cały potencjał drzemiący w trawie krajobrazowej i z podłogi przeniesiesz ją na ściany. Pokombinuj ze wzorami i kolorami dookoła niej, np. zestawiając ją z betonem dekoracyjnym i lustrem. Już od wejścia, sztuczna trawa przyciągnie wzrok dodając świeżości i nowoczesności całemu wnętrzu.

Pomysł 4: Strefa dziecięcych zabaw

Sztuczna trawa- aranżacje

Sztuczna trawa jest znana ze swojej niezwykłej odporności na częste użytkowanie, wycieranie czy zgniatanie. Może wytrzymać niemalże ekstremalne warunki pogodowe, jak również użytkowe. Trawa krajobrazowa jest miła i delikatna w dotyku, dzięki czemu jest odpowiednia nawet dla najmłodszych dzieci. Te wszystkie cechy czynią ją idealnym wyborem do stref zabaw dla dzieci zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia dzieci i dorosłych, nie uczula, ani nie farbuje ubrań bądź skóry. Twoje dzieci zyskają własną strefę, w której będą mogły szaleć do woli i rozrzucać zabawki, a Ty w końcu przestaniesz martwić się o ich bezpieczeństwo.

Pomysł 5: Strażnik prywatności

Sztuczna trawa- aranżacje

Czy wiesz, że dzięki sztucznej trawie możesz zadbać o swoją prywatność? Szczególnie, gdy Twój balkon od balkonu sąsiada oddziela tylko barierka. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak jest to całkowita prawda. Wystarczy, że zamontujesz trawę w miejscu łączenia Twojego balkonu z balkonem sąsiada. Możesz to zrobić na popularnym stelażu, którego używa się do wieszania kwiatów w donicach. Taka kurtyna skutecznie zasłoni Twój balkon przed ciekawskim okiem sąsiada pozwalając Ci na relaks w zaciszu swojego balkonu.

Pomysł 6: Otoczenie schodów

Sztuczna trawa- aranżacje

Posiadanie ściany udekorowanej sztuczną trawą jest świetnym pomysłem, szczególnie w tak często użytkowanym miejscu, jak klatka schodowa. Taka ściana może stać się doskonałym przełamaniem stylu panującego w pomieszczeniach na parterze i tych znajdujących się na piętrze. Trawa syntetyczna bardzo dobrze komponuje się z drewnianą podłogą lub taką, która imituje drewno. Dodatkowo, taką zieloną ścianę możesz uzupełnić sztuczną roślinnością i stworzyć pionowy ogród we wnętrzu swojego domu.

Pomysł 7: Sypialnia

Sztuczna trawa- aranżacje

Zastanawiasz się, jak urozmaicić wnętrze swojej sypialni? A co powiesz na sztuczną trawę na ścianie lub na podłodze? Jest to doskonały materiał, który pomoże Ci udekorować każdą powierzchnię w pomieszczeniu bez dodatkowego wysiłku. Panel ze sztuczną trawą w każdym rogu sprawi, że poczujesz się świeżo za każdym razem, gdy wejdziesz do swojej sypialni. Co więcej, stworzy idealną odskocznię od innych pomieszczeń dodając odrobinę miękkiej zieleni, która pobudzi Twoje zmysły.

Pomysł 8: Łazienka

Sztuczna trawa- aranżacje

Ten pomysł może wydawać się zabawny ale jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników zieleni i natury. Dzięki sztucznej trawie, nudna biała łazienka może zamienić się w leśny zakątek lub stylową polanę. Ten wyjątkowy materiał może zastąpić nam naturalną zieleń w tak wymagającym miejscu, jakim jest łazienka, w którym żadna inna roślinność nie zdoła wytrzymać. Jest to szybka, przyjemna i niedroga zmiana, którą możesz zafundować swojej łazience!

Któryś pomysł zainspirował Cię do położenia sztucznej trawy w swoim domu lub ogrodzie? Zatem na co czekasz? Zadzwoń do nas! Chętnie pomożemy Ci odmienić wnętrze, w którym mieszkasz.

 

 

Napisz do nas

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  logo of epufloor grass
  Trawa Krajobrazowa
  piotr.bednarek@epufloor.com
  Kopcinskiego 77
  Łódż , Łódż , 90033 Poland
  +48 502 151 631