Rodzaje sztucznej trawy

Trawa trudnopalna
Trawa trudnopalna
30 czerwca 2021
Sztuczna trawa pod basen- artykuł na nową stronę
Sztuczna trawa pod basen
12 lipca 2021
Rodzaje sztucznej trawy

Rodzaje sztucznej trawy

Decydując się na sztuczną trawę krajobrazową, zapewne zastanawiasz się który jej rodzaj wybrać? Obecnie na rynku istnieje wiele gatunków sztucznych traw. W zależności od tego na jakim efekcie finalnym Ci zależy, pole wyboru jest naprawdę szerokie. W niniejszym artykule przedstawimy Ci bestsellery naszych sztucznych traw krajobrazowych Epufloor Grass, z uwzględnieniem ich wszystkich zalet oraz parametrów. 

Czy jest trawa krajobrazowa

Nim przejdziemy jednak do rodzajów sztucznych traw, chcielibyśmy pokrótce przedstawić czym tak naprawdę jest ten produkt. Otóż sztuczna trawa to imitacja tej naturalnej. Do jej produkcji wykorzystywane są dwa rodzaje włókien, które pozwalają na uzyskanie naturalnego wyglądu oraz wysokiego komfortu użytkowania. Nasza trawa to produkt ekologiczny- nie wymaga podlewania ani pielęgnacji, a swój kolor zachowuje bez względu na warunki atmosferyczne.

Sztuczna Trawa Excellence

Trawa z włókien w różnych odcieniach zieleni. Sprawdzi się nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz. Produkt ten charakteryzuje się niewielką wysokością (28mm), a pomimo tego jest bardzo gęsty i niezwykle łagodny. Idealny do miejsc, w których chcemy spędzać swój wolny czas. Wysoka jakość trawy Excellent, daje najwyższą gwarancję zadowolenia.

Sztuczna Trawa Forest

Trawa z linii premium. Oddaje wrażenia stąpania po leśnym mchu. Posiada bardzo gęste runo, które nadaje aksamitności. Chodzenie po niej, to gwarancja relaksu i odpoczynku. Jest niezwykle gęsta i zachwyca swoim naturalnym kolorem. Jej długość to 45mm. Produkt ten idealnie sprawdzi się w ogrodach, tarasach, a nawet i na balkonach. Świetnie komponuje się z pozostałym wystrojem danej powierzchni.

Sztuczna Trawa Wonder

Topowy produkt z linii Basic. Idealny dla osób, którym zależy na wysokiej jakości, idącej w parze z niewygórowaną ceną. Trawa Wonder ma 25 mm długości. Pomimo niskiej wysokości włókna, jest bardzo miękka i delikatna w dotyku. Jej kolor bardzo dobrze oddaje barwę trawy naturalnej. Produkt ten najlepiej sprawdzi się w nieruchomościach komercyjnych oraz w miejscach przeznaczonych dla dzieci.

Sztuczna Trawa Supreme

Idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na pięknym trawniku bez dużego nakładu pracy. Walory trawy Supreme to przede wszystkim wyczuwalna miękkość i duża gęstość. Ponadto posiada piękny soczysty odcień zieleni. Jej wysokość to 30 mm długości, które powodują, że jest niezwykle przyjemna dla bosych stóp. Wybór ten to gwarancja nienagannej powierzchni przez 365 dni w roku.

Sztuczna trawa Cici

Najnowsza propozycja w naszej ofercie. Produkt ten to perfekcyjna imitacja trawy naturalnej. Jej długość wynosząca 38mm powoduje, że trawa Cici idealnie nada się do zastosowania na balkonach bądź w ogrodach. Produkt ten jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Posiada proste oraz skręcone włókna, które w rezultacie nadają jej wyjątkową miękkości. Materiał przyjazny dla dzieci oraz naszych czworonogich pupili.

Wybierając rodzaj sztucznej trawy, należy przede wszystkim zastanowić się jaką funkcję będzie ona pełnić w wyznaczonej do tego przestrzeni. Jeśli pomimo krótkich opisów naszych produktów, nadal nie potrafisz podjąć decyzji, nic nie szkodzi. Zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie bądź mailowo. Nasi specjaliści pomogą Ci w podjęciu wyboru, który w 100% spełniać będzie Twoje potrzeby. Ponadto w swojej ofercie mamy możliwość wysłania próbek naszych sztucznych traw krajobrazowych, zupełnie za darmo. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy wysłali je również Tobie- serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości