Reklamacje i zwroty

Producent sztucznej trawy - Gwarancja i serwis

Produkty sprzedawane w naszym sklepie posiadają gwarancję producenta. W przypadku wykrycia wady w towarze objętym gwarancją, skontaktuj się z naszym sklepem.

Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon lub faktura) stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji.

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: +48 502 151 631.

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.

Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: piotr.bednarek@epufloor.com lub telefonicznie: +48 502 151 631.
Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

Zwrot produktów

Zwroty rozpatrywane są indywidualnie. Prosimy o kontakt pod adresem e-mail: piotr.bednarek@epufloor.com lub telefonicznie: +48 502 151 631.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej ze Sklepem, zgodnie z art. 38 pkt. 3 ustawy o prawach konsumenta jest wyłączone, w sytuacji gdy Klient zakupi trawę przyciętą na wymiar wskazany w jego zamówieniu, z uwagi na fakt, że jest to rzecz służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom umożliwiamy zobaczenie towaru w celu oceny jego jakości, dlatego też wysyłamy bezpłatne próbki w formacie 5cm x 10cm listem zwykłym, Pocztą Polską. Dzięki temu możecie Państwo poznać modele i jakość oferowanych przez nas modeli traw. W celu zamówienia próbek prosimy o kontakt pod adresem e-mail: piotr.bednarek@epufloor.com lub telefonicznie: +48 502 151 631.
Próbki są wysyłane wyłącznie na wyraźne zamówienie.

Call Now Button
logo of epufloor grass
Trawa Krajobrazowa
piotr.bednarek@epufloor.com
Kopcinskiego 77
Łódż , Łódż , 90033 Poland
+48 502 151 631