Trawa krajobrazowa Poznaj 3 najlepsze i niedrogie gatunki sztucznej trawy na taras

Poznaj 3 najlepsze i niedrogie gatunki sztucznej trawy na taras

3 najlepsze rodzaje sztucznej trawy na Twój balkon
3 najlepsze rodzaje sztucznej trawy na Twój balkon
18 października 2019
3 proste kroki, które pomogą Ci stworzyć ogród ze sztuczną trawą na wiosnę
Jak stworzyć ogród ze sztuczną trawą na wiosnę? 3 proste kroki.
28 stycznia 2020
sztuczna trawa na taras

Poznaj 3 najlepsze i niedrogie gatunki sztucznej trawy na taras

Taras jest niezastąpionym miejscem odpoczynku po pracy oraz zabawy dzieci w weekendowe poranki. Jest też strefą przechodnią, która w prosty sposób łączy nasze mieszkanie z ogrodem. W zależności od naszych potrzeb, możemy dopasować go do otoczenia dodając np. meble tarasowe lub donice o ciekawych wzorach i kolorach, wypełnione kwiatami. Dodatkowym elementem, który przyciągnie uwagę, może być też sztuczna trawa krajobrazowa. Jest to szybka i skuteczna metoda, która zapewni zielony i elegancki taras przez cały rok. Ponadto, sztuczna trawa doskonale ociepli podłogę i zabezpieczy ją przed wilgocią. Dzięki temu, nawet gdy późnym wieczorem wyjdziesz boso na swój taras, nie będziesz czuł zimna ani dyskomfortu. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się jakie rodzaje sztucznej trawy najlepiej sprawdzą się na Twoim tarasie!

 

Sztuczna trawa dla dzieci

Czy Twoje dzieci też uwielbiają bawić się całymi dniami na tarasie, siedząc lub leżąc przy tym na podłodze? A za każdym razem gdy nie patrzysz, wybiegają z domu bez butów i skarpet? Co więc zrobić, aby podczas tych beztroskich aktywności były zdrowe i bezpieczne? Odpowiedź jest banalnie prosta- zamontuj sztuczną trawę na swoim tarasie! Jest to doskonała alternatywa dla zimnych płytek oraz twardych desek. Trawa syntetyczna stworzona z myślą o jej najmłodszych użytkownikach (Epufloor Wonder) jest bardzo gęsta, niezwykle delikatna i miękka. Twoje dzieci, bez problemu, będą mogły na niej siedzieć, leżeć oraz chodzić po niej boso, a w razie upadku zapewni ona miękkie lądowanie. Trawa tego rodzaju wykonana jest z materiałów najwyższej jakości. Co ważne, do jej produkcji nie używa się żadnych metali ciężkich, szkodliwych substancji chemicznych czy ołowiu. Wszystko po to, aby dbać o zdrowie i bezpieczeństwo Twoich pociech. 

 

Niestandardowe kształty Twojego tarasu

Poszukujesz nawierzchni, która idealnie dopasuje się do nietypowych kształtów Twojego tarasu, a dodatkowo przywróci mu dawną świeżość i blask? Powinieneś zainwestować w nowoczesną i stylową trawę syntetyczną (Epufloor Epic). Z łatwością dopasuje się ona do różnych form podłoża, dzięki czemu pokryjesz nią podłogę, a także schody czy filary. Nie martw się, jeśli Twój taras ma niestandardowe wymiary- sztuczna trawa sprzedawana jest w rolkach o długości 2m. Jej nadmiar będziesz mógł z łatwością odciąć nożyczkami lub ostrym nożykiem i pozostawić do dekoracji innych miejsc w Twoim domu! 

 

Sztuczna trawa aktywna razem z Tobą

Jeśli uwielbiasz urządzać przyjęcia na swoim tarasie dla dużej ilości gości to najlepsza dla Ciebie będzie trawa z efektem “pamięciowym” o bardzo wysokiej sprężystości włókna (Epufloor Supreme). Ta niesamowita cecha oznacza, że nawet po niezwykle aktywnym użytkowaniu trawy, jej włókna wrócą do swojej pionowej pozycji. Trawa syntetyczna tego rodzaju, bez problemu wytrzyma wzmożone deptanie czy częste przesuwanie mebli ogrodowych. Taka zielona podłoga z pewnością zachwyci wszystkich Twoich gości! 

 

Niewielki wydatek – imponujący efekt!  

Trawy syntetycznej nie trzeba kosić, nawozić ani podlewać, dlatego zagwarantuje Ci ona znaczną oszczędność czasu i kosztów z tym związanych. W zależności od wysokości źdźbła, miękkości włókna oraz jakości wykonania trawy, ceny oscylują pomiędzy 30- 70 zł / m². Nie jest to wielki wydatek, biorąc pod uwagę, że taki dywan z trawy posłuży Ci przez wiele lat. Co więcej, każdego roku będzie cieszył Twoje oczy tak samo pięknym i estetycznym wyglądem.

 

[wcpcsu id=”1110″]

 

logo of epufloor grass
Trawa Krajobrazowa
piotr.bednarek@epufloor.com
Kopcinskiego 77
Łódż , Łódż , 90033 Poland
+48 502 151 631