O nas

Gwarancja i pewność zakupów:

EPUFLOOR jest liderem rynku sztucznej trawy w Europie. W ciągu ostatnich 7 lat dostarczyliśmy sztuczną trawę na ponad 1000 boisk w Polsce i Europie. Były to zarówno boiska Orlik jak i pełnowymiarowe boiska piłkarskie. O sztucznej trawie wiemy prawie wszystko.

Współpracujemy z największymi producentami trawy na świecie. Realizujemy projekty na całym świecie. Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszej firmy zapraszamy na naszą stronę www.epufloor.com

W naszej bogatej kolekcji traw znajdą Państwo wiele rodzajów sztucznej trawy o specjalistycznym przeznaczeniu. Jeśli interesuje Państwa wysokiej jakości sztuczna trawa do ogródka, na balkon, na taras lub solidna i wytrzymała imitacja naturalnej trawy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Mamy wszystkie rodzaje trawy, jakich potrzebują nasi klienci! Nasze wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość rynku sprawiają, że nasza oferta jest konkurencyjna i cieszy się wielką popularnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email piotr.bednarek@epufloor.com lub telefonicznie pod numerem +48 502 151 631.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
EPUFLOOR GRASS sztuczna trawa krajobrazowa