Akcja #zostańwdomu

Chciałbyś pójść teraz do parku i poleniuchować na słońcu?

Lepiej zostanwdomu i odśwież swój ogród, balkon lub taras przy pomocy sztucznej trawy. W tak pięknie udekorowanym miejscu też będziesz mógł odpocząć- bez narażania swojego zdrowia i innych.

Zastanawiasz się, jak stworzyć ciekawy i nowoczesny wygląd? Potrzebujesz produktu, który całkowicie odmieni Twoje otoczenie. Zrób to szczególnie teraz, gdy masz więcej czasu na zmiany. Sztuczna trawa różni się od siebie miekkoscia, gęstością i wysokością włókna. Wykonana jest z wytrzymałego materiału, odpornego na dzialanie promieni slonecznych. W naszej ofercie znajdziesz cos na każdy budżet i każdy, nawet wybredny gust.

Nie jesteś pewien czy poradzisz sobie z montażem? Spokojnie, jest to ekstremalnie proste! Przygotowaliśmy dla Ciebie mini poradnik, w którym krok po kroku wyjaśniamy, jak zamontować sztuczna trawę na balkonie lub tarasie.

Oferujemy gotowy zestaw montażowy, w ktorym znajdziesz wybrana przez siebie trawę, specjalny klej oraz nożyk do cięcia. Dodatkowo, aby ułatwić Ci ten trudny czas, wprowadziliśmy darmowa wysylke produktów, wprost pod Twoje drzwi! Zadzwoń do nas lub zamów cały zestaw przez stronę i stwórz wyjątkowe miejsce do codziennego leniuchowania!


👉Instrukcja montażu trawy krajobrazowej 
 

Gotowy zestaw montażowy | Zadzwoń +48502151631

|

EPUFLOOR Wonder 25mm

Sztuczna trawa EPUFLOOR Wonder 25mm

EPUFLOOR Camp 35mm

Sztuczna trawa EPUFLOOR Camp 35mm

EPUFLOOR Supreme 60mm

Sztuczna trawa EPUFLOOR Supreme 60mm

Dwustronna taśma

Tasma dwustroona Scotch

Nóż do cięcia trawy

nóż do sztucznej trawy

 

 

Call Now Button