Trawa krajobrazowa 6 powodów, dla których wybierzesz sztuczną trawę

6 powodów, dla których wybierzesz sztuczną trawę

trawa
Piękny ogród dla zapracowanych
30 czerwca 2016
sztuczna trawa

sztuczna trawa

Naturalny wygląd

Prawdziwa uczta dla oczu dzięki nienagannemu wyglądowi przez cały rok. Dodaje estetyki ogrodom, basenom, tarasom czy też balkonom. Jej realistyczny wygląd doskonale imituje naturalną trawę.

Niskie koszty utrzymania

Weekendy spędzone na koszeniu, pieleniu i podlewaniu trawnika to już przeszłość! Dzięki sztucznej trawie, większość swojego wolnego czasu spędzisz na odpoczynku rozkoszując się pięknem swojego ogrodu.

Długotrwały efekt

Zła pogoda lub przedłużająca się zima ma często negatywny wpływ na twój ogród. Sztuczna trawa pozostaje zielona i wygląda tak samo dobrze przez cały rok.

Wszechstronne zastosowanie

W przeciwieństwie do trawy naturalnej, trawa krajobrazowa  może być ułożona na każdym podłożu: na ziemi, betonie, piasku, itd. To praktyczne zastosowanie pozwala w prosty sposób upiększyć ogród, taras, balkon lub dowolną inną przestrzeń.

Ekonomiczna

Sztuczna trawa jest alternatywą dla trawy naturalnej. Może zastąpić też kostkę brukową czy deski tarasowe, nie generując przy tym dodatkowych kosztów związanych z przygotowaniem podłoża.

Ekologiczna

Sztuczna trawa nie wymaga zużycia wody, nawozów lub środków chwastobójczych, dzięki czemu pomaga chronić środowisko. Wykonana z materiałów nadających się do 100% recyklingu.

[wcpcsu id=”1110″]

logo of epufloor grass
Trawa Krajobrazowa
piotr.bednarek@epufloor.com
Kopcinskiego 77
Łódż , Łódż , 90033 Poland
+48 502 151 631