Trawa krajobrazowa 3 najlepsze rodzaje sztucznej trawy na Twój balkonj

3 najlepsze rodzaje sztucznej trawy na Twój balkon

3 proste kroki, które pomogą Ci utrzymać piękny wygląd sztucznej trawy
3 proste kroki, które pomogą Ci utrzymać piękny wygląd sztucznej trawy
14 października 2019
sztuczna trawa na taras
Poznaj 3 najlepsze i niedrogie gatunki sztucznej trawy na taras
21 października 2019
3 najlepsze rodzaje sztucznej trawy na Twój balkon

3 najlepsze rodzaje sztucznej trawy na Twój balkon

Balkon jest bardzo ważną częścią naszego domu, w której możemy spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Często, jego powierzchnia jest niewielka, natomiast intensywność jego użytkowania jest niezwykle wysoka. W związku z tym, ważne jest, aby sztuczna trawa na balkon cechowała się wysoką odpornością i wytrzymałością. Dodatkowo, powinna być na tyle miękka i gęsta, aby można było chodzić po niej boso. Obecnie, na rynku sztucznej trawy istnieje niezwykle dużo rodzajów i odmian, które różnią się wysokością źdźbła, a także miękkością włókna. Trawa syntetyczna może różnić się też odcieniem zieleni, który nada jej odpowiedni charakter. Paleta barw jest niezwykle szeroka- od jasnej i delikatnej zieleni, aż po ciemną butelkową zieleń. Niektóre z nich mogą wyglądać na idealnie wypielęgnowane i przystrzyżone. Inne mogą przypominać naturalnie rosnącą trawę. Wszystko zależy od Twoich preferencji i potrzeb!

 

Najlepsza na balkon jest trawa o wysokości runa 20- 40 mm, dzięki temu będzie ona perfekcyjnie odzwierciedlać naturalną trawę. Poniżej, znajdziesz 3 najlepsze rodzaje sztucznej trawy na balkon. Przeczytaj i wybierz, która z nich najbardziej odpowiada Twoim upodobaniom!

1.

Bardzo miękka i przyjemna w dotyku sztuczna trawa (Epufloor Cici) – będzie idealnym podłożem dla bawiących się dzieci- nawet tych najmłodszych. Jej proste oraz skręcone włókna o długości 38 mm powodują, że jest ona bardzo wytrzymała, a tym samym odporna na wzmożoną aktywność fizyczną. Dla trawy syntetycznej tego rodzaju szaleństwa Twoich dzieci nie będą żadnym wyzwaniem! Nie martw się o bezpieczeństwo swoich dzieci- trawa w rolkach nie zawiera żadnych trujących związków chemicznych, ołowiu oraz metali ciężkich.

2.

Wyjątkowo gęsta i nowoczesna trawa syntetyczna (Epufloor Epic) – doskonale sprawdzi się na balkonie o nietypowych kształtach. Za jej pomocą można tworzyć linie proste na podłodze, a także niestandardowe formy na ścianach czy meblach balkonowych. Sztuczna trawa tego rodzaju zmieni Twój balkon w niezwykle atrakcyjną i modną przestrzeń, która z całą pewnością, będzie ozdobą Twojego domu! 

3.

3 najlepsze rodzaje sztucznej trawy na Twój balkonSztuczna trawa wszyta we wzmocniony i mocno elastyczny lateks (Epufloor Camp) – nada utracony blask i sprawi, że Twój balkon otrzyma drugie życie! Poprzez połączenie kilku odcieni zieleni, trawa syntetyczna wygląda jak naturalna i doskonale prezentuje się przez cały rok. Nie są jej straszne zmienne warunki pogodowe, upalne dni, a także  mroźne wieczory.

 

Nie możesz się zdecydować? Jest na to rada!

Najwyższa technologia produkcji oraz tworzywa najlepszej jakości sprawiają, że sztuczna trawa może być niemalże w 100% dopasowana do Twoich wymagań. Jeśli nie możesz się zdecydować, która z nich będzie najodpowiedniejsza na Twój balkon- zadzwoń do nas lub napisz na adres mailowy. Chętnie Ci doradzimy! Możemy też wysłać do Ciebie próbki naszych traw syntetycznych kurierem bez żadnych kosztów. Wspólnie na pewno wybierzemy tą wymarzoną!

 

 

[wcpcsu id=”1110″]

logo of epufloor grass
Trawa Krajobrazowa
piotr.bednarek@epufloor.com
Kopcinskiego 77
Łódż , Łódż , 90033 Poland
+48 502 151 631