3 najlepsze rodzaje sztucznej trawy na Twój balkonj

3 najlepsze rodzaje sztucznej trawy na Twój balkon

3 najlepsze rodzaje sztucznej trawy na Twój balkon

3 najlepsze rodzaje sztucznej trawy na Twój balkon

Balkon jest bardzo ważną częścią naszego domu, w której możemy spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Często, jego powierzchnia jest niewielka, natomiast intensywność jego użytkowania jest niezwykle wysoka. W związku z tym, ważne jest, aby sztuczna trawa na balkon cechowała się wysoką odpornością i wytrzymałością. Dodatkowo, powinna być na tyle miękka i gęsta, aby można było chodzić po niej boso. Obecnie, na rynku sztucznej trawy istnieje niezwykle dużo rodzajów i odmian, które różnią się wysokością źdźbła, a także miękkością włókna. Trawa syntetyczna może różnić się też odcieniem zieleni, który nada jej odpowiedni charakter. Paleta barw jest niezwykle szeroka- od jasnej i delikatnej zieleni, aż po ciemną butelkową zieleń. Niektóre z nich mogą wyglądać na idealnie wypielęgnowane i przystrzyżone. Inne mogą przypominać naturalnie rosnącą trawę. Wszystko zależy od Twoich preferencji i potrzeb!

 

Najlepsza na balkon jest trawa o wysokości runa 20- 40 mm, dzięki temu będzie ona perfekcyjnie odzwierciedlać naturalną trawę. Poniżej, znajdziesz 3 najlepsze rodzaje sztucznej trawy na balkon. Przeczytaj i wybierz, która z nich najbardziej odpowiada Twoim upodobaniom!

1.

Bardzo miękka i przyjemna w dotyku sztuczna trawa (Epufloor Cici) – będzie idealnym podłożem dla bawiących się dzieci- nawet tych najmłodszych. Jej proste oraz skręcone włókna o długości 38 mm powodują, że jest ona bardzo wytrzymała, a tym samym odporna na wzmożoną aktywność fizyczną. Dla trawy syntetycznej tego rodzaju szaleństwa Twoich dzieci nie będą żadnym wyzwaniem! Nie martw się o bezpieczeństwo swoich dzieci- trawa w rolkach nie zawiera żadnych trujących związków chemicznych, ołowiu oraz metali ciężkich.

2.

Wyjątkowo gęsta i nowoczesna trawa syntetyczna (Epufloor Epic) – doskonale sprawdzi się na balkonie o nietypowych kształtach. Za jej pomocą można tworzyć linie proste na podłodze, a także niestandardowe formy na ścianach czy meblach balkonowych. Sztuczna trawa tego rodzaju zmieni Twój balkon w niezwykle atrakcyjną i modną przestrzeń, która z całą pewnością, będzie ozdobą Twojego domu! 

3.

3 najlepsze rodzaje sztucznej trawy na Twój balkonSztuczna trawa wszyta we wzmocniony i mocno elastyczny lateks (Epufloor Camp) – nada utracony blask i sprawi, że Twój balkon otrzyma drugie życie! Poprzez połączenie kilku odcieni zieleni, trawa syntetyczna wygląda jak naturalna i doskonale prezentuje się przez cały rok. Nie są jej straszne zmienne warunki pogodowe, upalne dni, a także  mroźne wieczory.

 

Nie możesz się zdecydować? Jest na to rada!

Najwyższa technologia produkcji oraz tworzywa najlepszej jakości sprawiają, że sztuczna trawa może być niemalże w 100% dopasowana do Twoich wymagań. Jeśli nie możesz się zdecydować, która z nich będzie najodpowiedniejsza na Twój balkon- zadzwoń do nas lub napisz na adres mailowy. Chętnie Ci doradzimy! Możemy też wysłać do Ciebie próbki naszych traw syntetycznych kurierem bez żadnych kosztów. Wspólnie na pewno wybierzemy tą wymarzoną!

 

 

Call Now Button
logo of epufloor grass
Trawa Krajobrazowa
piotr.bednarek@epufloor.com
Kopcinskiego 77
Łódż , Łódż , 90033 Poland
+48 502 151 631